Najlepsze memy prawnicze – sezon 2

by Dorota Leszczyńska

Najlepsze memy prawnicze – sezon 2

Mamy to! Zakończyliśmy wspólnie 2 sezon memów prawniczych z nieocenionymi Suitsami. A skoro minął kolejny rok, to oczywiście przygotowałam podsumowanie i listę najlepszych memów. Zebrałam dane z Faceboooka i Instagrama, aby określić, które z nich cieszyły się największą popularnością w danym miesiącu. Wyniki nie pozostawiają mi złudzeń. Będę musiała bardzo się natrudzić, by przebyć tegoroczne żarty w 3 sezonie. Ale podejmuję wyzwanie.

Tymczasem przeżyjmy to jeszcze raz. Oto 12 najlepszych memów prawniczych z 2 sezonu stworzonych przez Liczi LEX.


Maj 2020

W maju zalewała nas fala memów z cyklu „In Poland we don’t say..”. Oczywiście Harvey musiał dorzucić swoje 5 groszy.

Czerwiec 2020

Nic tak nie frustruje młodych prawników i aplikantów jak notoryczny brak pieniędzy. Miejmy nadzieję, że lata okupione łzami opłacą się w przyszłości.

Lipiec 2020

Omyłki pisarskiej zdarzają się najlepszym. Trzeba przyznać, że niektóre przypadkowe literówki mogą rzucić nowe światło na sprawę, a już z pewnością zapaść w pamięci na lata.

Sierpień 2020

Gdy byliśmy mali, tak bardzo chcieliśmy być dorośli. Jednak teraz w dorosłym życiu przyznajcie się, ilu z Was chciałoby skorzystać z nieprzygotowania.

Wrzesień 2020

Kiedyś to były czasy. Łacińskie paremie i słówka wciąż tkwią w naszej głowie. Ale ta nostalgia to przede wszystkim tęsknota za studenckim życiem i nieskażoną młodością.

Październik 2020

Ileż to można było przeprowadzić spraw za pieniądze przeznaczone na wybory, które się nie odbyły? Można tylko pomarzyć.

Listopad 2020

W życiu czasem dostajemy to, co nie w pełni nas satysfakcjonuje. Dlatego zamiast godzić się na to, co przyniesie los, warto poszukać gdzieś dalej (poza kancelarią).

Grudzień 2020

Perspektywa czasowa potrafi zmienić przykre zdarzenia w miłą anegdotkę. Jak widać w drugą stronę też to działa.

Styczeń 2021

Z kim przystajesz takim się stajesz. Otoczenie ma ogromny wpływ na to, czy odniesiemy w życiu sukces czy nie będziemy mieć siły na nowe wyzwania.

Luty 2021

Szczepienia ruszyły, ale pierwszeństwo mają przede wszystkim seniorzy. Aczkolwiek jak się bardzo chce wrócić do podróżowania, to szuka się różnych rozwiązań na ominięcie kolejki.

Marzec 2021

Prawnicy zdecydowanie kochają inaczej i mają swój prywatny język miłości. Ciekawe, że nikt nie zwrócił uwagi na to, że mało który prawnik czy prawniczka jest w stanie spędzić cały dzień w łóżku.

Kwiecień 2021

Ogarnięcie życiowe jest dobrem poszukiwanym i coraz bardziej deficytowym na rynku. Ale żeby nie ogarniać nawet RODO, to nie do wyobrażenia przez prawniczki.


Źródło grafik i inspiracji: serial „Suits”/”W garniturach” [2011-2019]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *