Kontakt

by Dorota Leszczyńska

O mnie

Zacznę od podstaw. Nazywam się Dorota Leszczyńska, skończyłam studia prawnicze, obroniłam tytuł magistra prawa i chcąc nie chcąc weszłam w światek prawniczy. Aczkolwiek swoją drogę zawodową powiązałam wcale nie z interpretacją przepisów, ale ze sprzedażą i marketingiem usług prawnych. Gdy w 2014 roku rozpoczynałam przygodę z blogiem Liczi LEX, chciałam po prostu pokazać, że prawnicy wcale nie muszą być nudni, lecz mają ogromny potencjał i dystans do siebie. Liczę, że mi się ta sztuka udała i zdecydowanie chciałabym to kontynuować.

O moim blogu i społeczności

Od lat mojego bloga odwiedza rosnące grono czytelników liczone w dziesiątkach tysięcy miesięcznie. Na Liczi LEX poruszam różnorodną tematykę powiązaną z:

rynkiem prawniczym

znanymi markami

podróżniczym lifestyle’em

rozwojem osobistym

psychologią relacji

odżywianiem i jedzeniem w restauracjach

kulturą masową

Wszystkie powyższe kategorie mają jeden wspólny mianownik, czyli perspektywę prawniczki, która dzieli się swoją pasją życia, przydatną wiedzą i otaczającym ją światem.

Dodatkowo prowadzę fanpejdż na Facebooku i Instagramie popularny w branży prawniczej. Followersi doceniają lekkość treści, publikowane recenzje miejsc, polecane produkty czy humor popularnych memów prawniczych.

Współpraca

Jestem otwarta na współpracę komercyjną zgodną z ideą bloga oraz służącą dobru mojej społeczności. Jeżeli zatem chciałbyś stworzyć ze mną wartościową kampanię, skontaktuj się ze mną. Napisz do mnie na poniższy adres mailowy, a przejdziemy do kolejnych kroków:

dorota.leszczynska@liczilex.com.pl