Kobiece triki na zwrócenie męskiej uwagi

by Dorota Leszczyńska

Kobiece triki na zwrócenie męskiej uwagi

DSC00547

Umówmy się, to nie mężczyzna łowi kobietę, tylko kobieta swoim zachowaniem sugeruje mężczyźnie, aby się nią zainteresował. Jeżeli nic nie sygnalizuje, to prawdopodobnie na wszystkie formy podrywu będzie odporna, bo jej nie zależy. W takim razie, jakie sygnały wysyła kobieta, by wymarzony mężczyzna podszedł do niej i kontynuował flirt, który notabene sama zaczęła?

***

1. Poprawianie włosów  i zabawa kosmykami.

– niby nic szczególnego, ale przeciąganie palcami po długich włosach, przywołuje skojarzenie subtelności i uczuciowości.

***

2. Powolny spacerek.

– przemierzanie nawet krótkich odległości z pietyzmem i wyrachowaniem jest jak pokaz sportowego auta na wystawie w Zurychu – wiadomo, że ma mocny silnik pod maską, ale teraz liczy się sama klasa pojazdu.

***

3. Korzystne pozy.

– same walory urody to za mało, należy je podkreślić – tzw. pierś do przodu, biodra do tyłu, brzuch do środka.

***

4. Dotykanie warg i szyi.

– jest to pewnego rodzaju wizualizacja doznań kobiety – często podświadoma – pragnącej czułości/namiętności ze strony mężczyzny

***

5. Chód jak z wybiegu.

– chód może przybierać dość kuriozalne warianty – chociażby przez takie poruszanie biodrami w górę i w dół, że pośladki zaczynają same mówić „Po-patrz so-bie”.

***

6. Picie przez słomkę.

– nie wiedzieć czemu jest to seksowne…, ale siorbanie już nie.

***

7. Uroczy i szczery śmiech.

– po pierwsze go słychać, po drugie go widać, po trzecie wzbudza miłe odczucia sympatii.

***

8. Noga na nogę.

– zakładanie nogi na nogę i kierowanie kolan w stronę mężczyzny to mało znany sygnał zainteresowania, ale działa szczególnie w kusej spódniczce.

***

9. Ukradkowe spojrzenia.

– lawirowanie wzrokiem w kierunku mężczyzny prędzej czy później ściągnie jego spojrzenie, ale należy pamiętać, by wtedy nie spuszczać swego wzroku w dół (to oznacza wstyd) lecz na boki czy w górę (to oznacza zabawę we flirt).

***

10. Poprawianie ubrania.

– dbałość o wygląd jest ważna, ale przede wszystkim takie działanie ma wyróżnić kobietę z monotonnego tła.

***

11. Coś się stało!

– najlepszy trik, dzięki któremu mężczyzna może uratować kobietę na schodach, pomóc jej wydostać szpilkę z kratki czy pozbierać książki z podłogi – powielany w filmach.

***

12. Płacz, np. podczas rozmowy przez telefon.

– desperacji krok, dlatego mało, która kobieta się na niego decyduje z obawy o makijaż; ale przyciąga wrażliwych mężczyzn.

***

Często triki są banalne, ale w końcu kobiety podrywają mężczyzn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *