Kobiecy wyścig zbrojeń. O tym, jak eliminuje się konkurencję

by Dorota Leszczyńska

Kobiecy wyścig zbrojeń. O tym, jak eliminuje się konkurencję

Myliłby się ten, kto twierdzi, że kobiety brzydzą się wojny. Prawdopodobnie, gdyby to one rządziły światem, wszędzie panowałby iluzoryczny pokój, ale istniałoby bardzo wiele państw, które nie utrzymują ze sobą kontaktów. Należy bowiem zdać sobie sprawę z tego, że pod pozorem uśmiechu i przyjaznych stosunków, między kobietami trwa zimna wojna. Dzisiaj przedstawiam szereg broni jakich używają kobiety, pragnąc odsunąć i wyprzedzić konkurencję na drodze do zdobycia mężczyzny.

URODA i STRÓJ

W końcu kobieta z definicji musi być piękna, aby ściągnąć na siebie uwagę mężczyzny. Gdy w szranki podboju stają dwie zawodniczki, nagle jedna odsłania większy dekolt, po to by druga miała pokazać ledwie zakryty tyłek. Napominanie o diecie, zapisaniu się na siłownię czy wizycie u kosmetyczki jest jak rzucenie rękawicy. Powagę walki można poznać po ilości zużytego tuszu do rzęs i kilogramach wywieszonych świecidełek.

ZAZNACZENIE TERENU

Tutaj nie chodzi już o delikatne dotknięcie czy poklepanie po ramieniu, ale o całą serię obściskiwania się na oczach innych. Kręcenie się wokół mężczyzny i pilnowanie, czy aby na pewno nikt niepowołany nie zbliża się zbyt blisko, oznacza rutynowe zakładanie zasieków, przez które nie powinna przedostać się inna kobieta. W przeciwnym wypadku czeka ją stosowna kara.

ZNIECHĘCENIE  KONKURENCJI

Niech nie zdziwi nikogo to, że zauroczona mężczyzną i zachwalająca go w jego obecności pod niebiosa kobieta, za jego plecami nieustannie na niego narzeka. Stara się przedstawić mężczyznę w jak najgorszym świetle, aby rywalki zrezygnowały ze szturmowania zamku. Podkreśla przy tym jak bardzo współczuje jego przyszłej partnerce, która przecież będzie miała z nim krzyż pański.

WYOLBRZYMIENIE WIĘZI

Podkreślanie na każdym kroku tego, o czym kobieta miała okazję rozmawiać z mężczyzną, ile o nim wie, że dużo czasu ze sobą spędzają i fantastycznie dogaduje się z jego najbliższymi,  ma uświadomić konkurencji jak silną więź tworzy z mężczyzną. Ponoć kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą, zatem kobieta będzie wałkować temat szczególnej relacji jaką tworzy z mężczyzną aż do wyprania mózgów.

NADSKAKIWANIE

Podobają mu się blondynki, więc kobieta za jakiś czas pojawia się w nowym kolorze.Załatwi fajki, prezerwatywy i koks. Wymasuje plecy na środku ruchliwej ulicy. Wiadomo, że kobieca adoracja może podbudować męskość nawet  mężczyzny bez jaj. Kobieta bowiem zrobi wszystko, aby zadowolić mężczyznę, bo to przybliża ją do upragnionej nagrody – bycia tą jedyną.

CHOROBLIWA ZAZDROŚĆ

Zazdrość od razu widać po posępnej minie.  Z kobiety wychodzą wtedy moce nieczyste. Staje się zakałą towarzystwa, bo tak bardzo chce zakomunikować innym, jak wielce została dotknięta tym, że świat nie kręci się wokół niej. Będzie wymyślać absurdalne powody, aby odciągnąć mężczyznę od zagrażających kobiet. Weźmie za fraki bądź na litość.

WOŁANIE O POMOC

Telefon za telefonem. Wydaje się, że nieporadność i bezradność to jakieś choroby, które objawiają się wyłącznie tym, że nie mają swego końca. Kobieta wydaje się żyć w permanentnym problemie, a mężczyzna jest jedynym wybawicielem z sytuacji. Wołanie o pomoc zawsze zwraca uwagę tłumu i wzbudza uczucia – choćby oznaczały jedynie litość i politowanie.

INWIGILACJA

Ulubiona technika złapania mężczyzny w pułapkę i utrzymania na osobistą wyłączność. Spróbowałby tylko nie zdać szczegółowej relacji z tego, co robił i jakie ma plany. Przesłuchanie może odbywać się na różnych polach konwersacji. Dzięki temu kobieta może błyskawicznie reagować na zdarzenia. W razie odmowy współpracy czeka wszystkich, absolutnie wszystkich znajdujących się w promieniu kilometra, foch z przytupem.

OSACZANIE

Zawsze jak najbliżej, w stałym kontakcie, najlepiej w kręgu tych samym zainteresowań, znajomych, a nawet spraw zawodowych. Kobieta osaczająca zabiera mężczyźnie pole do działania, w którym mógłby natknąć się na konkurencję, a jeżeli takowa się pojawi, ona szybko odsuwa go od zbliżających się kobiet, pociągając za sznurki. Mężczyzna nie zdąży się nawet zorientować, a ona już będzie wybierać wiązanki na ślub.

ROBIENIE Z INNYCH POŚMIEWISKA

Jeżeli kobieta nie grzeszy intelektem, nie ma za grosz poczucia humoru, charakteru, seksapilu ani charyzmy, może mieć nie lada problemy by zainteresować sobą mężczyznę. W takich wypadkach najlepiej jest obniżyć belkę i starać się zaniżyć noty konkurencji. Robi się to poprzez wyśmianie czyjejś opinii, skrytykowanie stroju, skomentowanie sposobu bycia i robienie sobie niepochlebnych żartów w towarzystwie innych. Próbie degradacji uda się wyjść z twarzą jedynie najsilniejszym i najbardziej zdystansowanym rywalkom.

Powyższe działania biorą jednak w łeb. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że robią z mężczyzny usłużnego pantoflarza, który po czasie staje się miękki jak guma od kalesonów – czyli bezwartościowy na rynku matrymonialnym. Po drugie, kobiety wyglądają żałośnie wcielając się w rolę obrażalskich, wyrachowanych i zagrożonych desperatek. Po trzecie, i tak kłamstwa i manipulacje wcześniej czy później wychodzą na jaw. Po czwarte, zakładam, że rozsądny mężczyzna będzie trzymał się z daleka od kobiet stosujących takie sztuczki, bo to jak zakładanie sobie podduszającej liny na szyję. Po piąte, konkurencja nigdy nie śpi i zawsze znajdzie się ktoś lepszy, kto rzeczywiście zaciekawi swoją osobą, a nie na siłę przywiąże niczym psa do budy.

***

Zdjęcia i fotosy pochodzą z filmu „Narzeczony mimo woli” z Sandrą Bullock i Ryanem Reynoldsem.

Źródło zdjęć i fotosów: www.filmweb.pl 

 

3 komentarze

 1. Naj pisze:

  Mężczyzna funkcjonuje na kobiecej energii tak jak samochód na benzynie.
  Kobiety posiadają ogromną lecz zupełnie nie uświadomioną przez siebie moc.

  Większość kobiet zupełnie z niej nie korzysta, garstka z nich posługuje się tylko maleńką częścią tej mocy. Przypomnijcie sobie opowieści jak z powodu kobiet zaczynały się wojny, rycerze strzelali do siebie w pojedynkach, a wszystko to z powodu ręki i serca kobiety. Najwyraźniej kobiety te były doskonałe – widocznie miały świadomość swojej mocy i mądrze się nią posługiwały.

  Zapamiętajcie kochane – jeśli kobieta nie posługuje się swoją kobiecością to czym się posługuje? …..Męskością. …. I oczywiście od razu przegrywa a to dlatego, że nie jest mężczyzną! Jedyną możliwością dla kobiety aby walczyć o swoje ( czy to jest uwaga najbardziej nieprzystępnego mężczyzny czy też zachowanie miłości w rodzinie itd.) to być Kobietą! Działać po kobiecemu!

  Co znaczy „działać po kobiecemu” ? To oznacza całym swoim wyglądem przejawiać piękno – zarówno piękno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Nie powinna to być wydmuszka w ładnym opakowaniu ani też jakaś „niechluja” z pięknym światem wewnętrznym. We wszystkim jest ważna harmonia! Kobiety boją się być wyrazistymi, boją się wyrażać siebie, ubierają się na czarno, noszą szare chusty i przy tym mają nadzieję, że mężczyźni je zauważą. Ale dla mężczyzn ważnym jest zobaczenie piękna, widzieć obok siebie słoneczko, które jaskrawo świeci.

  To oznacza być spełnioną i szczęśliwą. Wskaźnikiem naszego spełnienia jest bezwarunkowy uśmiech. Spójrz w tej chwili na siebie – uśmiechasz się czy też siedzisz z buzią jak szara chmurka? Jeśli jest to wariant 2. to musisz pilnie zwiększać zapas kobiecej energii, rzucić wszelkie zadania, oderwać się od czytania niniejszego artykułu i iść rozkoszować się życiem, radować się przyjemnymi doświadczeniami.
  Drogie kobiety – mężczyźni ubóstwiają nasze uśmiechy! Dla nich gotowi są na heroiczne postępki i dokonania, gotowi są być dla nas najbardziej szlachetni, najbardziej szczodrzy, najbardziej męscy, o ile nie będziemy rozmawiać z nimi w tonie pretensji i niezadowolenia lecz ze szczerym uśmiechem i czułością w głosie!

  To oznacza być tętniącą życiem i pełną energii. Kobiety często sądzą, że mężczyźni – szczególnie ci w zaawansowanym wieku – ciągną do młodszych dziewcząt. To wcale nie tak! Mężczyzn pociągają dziewczyny „energetyczne”! Jeśli masz lat 50 i potrafisz być pełną życia i energii to mężczyzna nigdzie od ciebie nie pójdzie! A to dlatego, że mężczyzna funkcjonuje na kobiecej energii tak jak samochód na benzynie. Niezbędna jest dla niego nieustanne „doładowanie” – potwierdzają to sami mężczyźni. Przypomnijcie sobie powiedzenie mężczyzny o kobiecie: „pragnę jej”. No właśnie, dokładnie tak – pragnie. Wszak kobieta tak jak woda zasila swojego mężczyznę, daje mu energię, siłę, możliwość osiągania dowolnych szczytów! Kobieta może brać energię z czego tylko chce: z natury, zakupów, jakichkolwiek zewnętrznych czynników, miłych emocji. Mężczyźni takiej możliwości nie mają – oni biorą energię właśnie od kobiety.

  To oznacza posiadać wysoki duchowy potencjał. Nawet jeśli jesteś urodziwą i energiczną dziewczyną ale poziom Twojej duchowości jest niski to mężczyzna będzie się z tobą spotykał, będzie z tobą spał, będzie brał energię ale nigdy nie zechce się z tobą ożenić. A nawet jeśli z głupoty się ożeni to bardzo szybko zacznie spoglądać na inne kobiety. Kobieta powinna uświadamiać sobie swoją Boskość – czuć ją. Powinna zajmować się samorozwojem – nieść miłość na wszystkie płaszczyzny bytu. Powinna pojmować przeznaczenie kobiecej Duszy, które polega na tym aby przejawiać cechy żeńskie, być zrealizowaną w rodzinie jako żona i matka.

  Kobieta rozwinięta duchowo nigdy nie dopuści do siebie mężczyzny na pierwszej randce, ona taktycznie da mu do zrozumienia, że niepoważne relacje jej nie interesują. Że jej czystość, jej kobiecość, jej miłość są przeznaczone tylko dla jednego – dla najlepszego mężczyzny i nie zgadza się rozmieniać na przypadkowe związki.

  Lecz kobiet rozwiniętych duchowo jest dziś bardzo niewiele a pozostałe kobiety nie stanowią sobą żadnej wartości. Często postępują tak jak mężczyźni, pracują jak konie, dyrygują, krzyczą, ciągle niezadowolone, zmęczone – bywa, że z papierosem w zębach ….co tu wziąć od takich „kobiet” ? Z taką żaden normalny mężczyzna nie zechce tworzyć rodziny. Może posłuży się nią kilka razy a potem ucieknie. Wszystko dlatego, że mężczyznom potrzebna jest kobiecość, potrzebna czułość, natchnienie, czułość, piękno, radość życia, czystość, kobieca mądrość. Właśnie takiej najcenniejszej dla siebie kobiety szuka mężczyzna a gdy ją znajdzie to strzeże jak źrenicy oka gdyż taka kobieta pełna żeńskiej mocy jest prawdziwym brylantem, prawdziwym skarbem pośród miliarda podróbek.

  Pamiętajcie drogie dziewczęta: to jaki mężczyzna będzie czy też już jest przy waszym boku, to jaką będziecie miały rodzinę, zależy od was – od tego na ile jesteście Kobiece. Bądźcie Kobiece, rozwijajcie się, chrońcie harmonię wewnątrz was a wtedy szczęście, radość i miłość staną się waszymi wiecznymi towarzyszkami!

  źródło tłumaczenia: https://vk.com/al_feed.php?w=wall-21642755_7015

  post scriptum uczynione 30 kwietnia 2016.
  GORĄCO POLECAM WSZYSTKIM CZYTELNICZKOM, KTÓRE TRAFIAJĄ TU PO RAZ PIERWSZY. http://michalxl600.blogspot.com/2016/04/mezczyzna-funkcjonuje-na-kobiecej.html

  Także polecam uwadze wpis czytelniczki „the Klamka” zamieszczony 19 maja 2016 pod tym wpisem w komentarzach: http://michalxl600.blogspot.com/2016/05/gowna-przyczyna-zenskich-problemow-ze.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *