Zanim Emma stała się muzą

by Dorota Leszczyńska

Zanim Emma stała się muzą

Emma-Stone-Zombieland-Widescreen-Wallpaper-emma-stone-9988589-1920-1200

Jest o niej głośno, zwłaszcza po zagraniu w filmach Woody’ego Allen’a, ale nie jest aktorką, która pojawiła się znikąd. Emma Stone szlifowała swój kunszt przez lata, o czym świadczą jej poprzednie, znane produkcję. Oto kilka z nich.

Zombieland-Full-Cast

Zombieland

Wbrew pozorom nie jest to horror lecz komedia. Świat opanowały zombie, a wśród nielicznej garstki ludzi uchowała się nasza Emma. Tutaj gra zadziorną i przebiegłą dziewczynę, która wraz z siostrą trudni się oszustwem. Przy okazji kradnie serce głównego bohatera.

króliczekThe House Benny”/”Króliczek Playboya”

To nie Emma jest króliczkiem Playboya, jednak gra kluczową rolę. Można powiedzieć, że reprezentuje podupadły i przeznaczony do likwidacji dom studencki, choć nie grzeszy prezencją. Emma komicznie odegrała postać nieśmiałej i ekscentrycznej kujonki.

Easy-A-Main-ReviewEasy A„/”Łatwa dziewczyna

W końcu Emma gra pierwsze skrzypce. Na skutek bujnej wyobraźni i zbiegu okoliczności w świat poszła plotka, która nagle zaczęła żyć własnym życiem. I oto zwykła licealistka wykreowała się niechcący na łatwą dziewczynę bez zasad.

(L-r) RYAN GOSLING as Jacob and EMMA STONE as Hannah in Warner Bros. Pictures’ comedy “CRAZY, STUPID, LOVE.” a Warner Bros. Pictures release.

”Crazy, StupidLove„/”Kocha, lubi, szanuje

Przy podrywaczu Goslingu staje się nieporadna, ale to jest właśnie urocze. Scena, podczas której odtwarzają podnoszenie z Dirty Dancing, zdecydowanie pozostaje w pamięci. Jakoś nie wyobrażam sobie, by inna aktorka zastąpiła Emmę w tym filmie.

Źródła fotosów i zdjęć: www.filmweb.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *