Najbliższe konferencje podatkowe

visitor card

Katedra Finansów Wydziału Finansów i Ubezpieczeń Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych organizują Konferencję z cyklu „Podatki – finanse – przedsiębiorstwo”, która odbędzie się 27 listopada 2014 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Tematem tegorocznej konferencji będzie „Ryzyko podatkowe przedsiębiorstwa”. Uczestnikami Konferencji będą przedstawiciele praktyki gospodarczej oraz środowiska akademickiego.

infor

W dniach 27-29 października 2014 r. w Warszawie odbędzie się VIII Ogólnopolska Konferencja Podatkowa. Przedmiotem Konferencji będą zmiany przepisów podatkowych od 2015 roku, nowelizacja przepisów VAT i CIT, najnowsze orzecznictwo sądowe w sprawach podatkowych oraz aktualne problemy przedsiębiorców. Konferencję organizuje Akademia Biznesu MDDP, a prelegentami będą w przede wszystkim doradcy podatkowi. Patronem medialnym jest infor.pl.

cdisp

Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych w dniu 3 listopada 2014 r. organizuje w Łodzi 109. Konferencję Podatkową, której tematem są: „Aktualne problemy funkcjonowania podatku od towarów i usług. XV-lecie Kwartalnika Prawa Podatkowego”. W konferencji wezmą udział zarówno praktycy jak i teoretycy prawa podatkowego.

OKP

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland organizuje XV jubileuszową edycję Ogólnopolskiej Konferencji Podatkowej, która odbędzie się w dniach 5-6 listopada 2014 r. w siedzibie Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Warszawie. Tematem tegorocznego wydarzenia będą: „Zasady ogólne prawa podatkowego, a ochrona praw podatnika”. Do udziału w projekcie zaproszono wybitnych znawców prawa podatkowego.

advisor

Advisor – Podatkowe Koło Naukowe, działające na Uniwersytecie Łódzkim, organizuje studencko-doktorancką konferencję naukową pt. „Kształtowanie opodatkowania: zagadnienia ekonomiczne i prawne”. Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2014 r. na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Celem konferencji jest zbliżenie sfery prawa i ekonomii oraz sprowokowanie dyskusji na temat kształtowania obciążeń podatkowych.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *