Osoby, które inspirują mnie do pracy nad sobą

hantle

Mówi się, że jesteśmy zawistni i zazdrośni – zamiast podziwiać sukcesy innych, pragniemy ich porażek. Czy nie lepiej jest życzyć sobie tego samego i dążyć do podobnych osiągnięć? Chciałabym przedstawić kilka osób, które sprawiają, że nie tracę sił w drodze na szczyt moich możliwości.

zuzkalight

Zuzka

Można ją nazwać amerykańską Ewą Chodakowską, ale w przeciwieństwie do naszej rodaczki Zuzka naprawdę zna się na rzeczy, a jej ćwiczenia są przemyślane. Pochodzi z Czech, ale to właśnie Stany Zjednoczone stały się jej domem. Robi ogromną furorę w sieci, a jej programy treningowe wciela w życie miliony osób. Może daleko nam do ciała Zuzki, w końcu pracuje nad nim bez przerwy, ale z drugiej strony jest żywą reklamą fitnessu. Motywuje nie tylko ciałem, ale też podejściem do życia – na mnie to działa.

www.zuzkalight.com

gaca konradgaca konrad 2

Konrad Gaca

Kiedyś kulturysta, obecnie pomaga ludziom w zwalczaniu otyłości. Jego misja opiera się na 3 zindywidualizowanych poziomach walki z tą chorobą: treningu, odżywianiu oraz terapii psychologicznej. Ktoś obliczył, że przyczynił się do zgubienia w sumie 200 ton. Imponuje mi to, z jakim zapałem i szczerym zaangażowaniem pragnie odmienić życie osób, których otyłość sięga kilkudziesięciu, a nawet więcej kilogramów. Odchudzanie okazuje nie być jedynie rozwiązaniem problemów zdrowotnych czy estetycznych, ale przede wszystkim tych siedzących głęboko w człowieku.

www.warszawa.gacasystem.pl

rm

Rafał Maślak

Dopiero niedawno został Misterem Polski, a już zrobiło się o nim głośno. Z pewnością wykorzystuje swoje 5 minut w mediach, o czym może świadczyć chociażby jego występ w „Tańcu z gwiazdami”. W ciągu niespełna 3 lat zbudował imponującą sylwetkę, czym pokazał wszystkim, że ciężką pracą i wytrwałością można osiągnąć wiele. Na swoim blogu przedstawia siebie jako prostego chłopaka pochodzącego ze wsi, który ma teraz okazję zaznać życia o jakim nawet nie marzył. Mam nadzieję, że woda sodowa nie uderzy mu do głowy.

www.rmlifestyle.com

ilovefit 1

Paulina

W przeciwieństwie do specjalistów z branży fitnessu, ta dziewczyna jest zwykłą śmiertelniczką. Pewnego dnia postanowiła zmienić coś w swoim życiu – zadbać o siebie. Jednak, żeby motywacja nie spadła, zdecydowała się na założenie bloga, w który będzie opisywać swoje zmagania z ćwiczeniami, dietą i życiem w duchu fit. Podoba mi się, że nie stara się uchodzić za ideał, ale pokazuje zarówno swoje małe sukcesy jak też porażki. Dzięki zmianie swego trybu życia, coraz bardziej widoczne są efekty jej pracy nad sobą – na ciele i w strefie priorytetów. Oby takich dziewczyn było więcej, takich, którym zależy.

www.ilovefit.pl

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *